Szału nie ma po raz trzeci

Do trzech razy sztuka? I dość? Zobaczymy! Po raz trzeci Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie zaprasza do udziału w Jaworznickim Konkursie Talentów. Znów jedynym kryterium dla jurorów będzie talent uczestników, którzy mogą się popisać dosłownie wszystkim! Śpiewać, tańczyć i haftować. Pokazywać sztuczki najprzeróżniejsze. Nawet głupie miny niczym Jaś fasola. Zgłoszenie należy dostarczyć do organizatorów do dnia 11. lutego 2013r na adres Młodzieżowy Dom Kultury ul. Inwalidów Wojennych 2 lub e-meilem: mdk.jaworzno@o2.pl ewentualnie mdkjaworzno@onet.pl. Eliminacje dzień później, a finał – 19. lutego, w ostatni wtorek ferii.
MDK czeka na wszystkich szalonych – uzdolnionych, bez względu na wiek, kolor skóry czy inne preferencje. W konkursie mogą wziąć udział WSZYSCY utalentowani bez względu na wiek, płeć, zawód, pochodzenie społeczne, religię, kolor skóry i miejsce zamieszkania. Jedynym kryterium jest TALENT i RADOŚĆ Z PODZIELENIA SIĘ SWOJĄ PASJĄ Z INNYMI. Nie ma obowiązku uczęszczania do szkoły – jedyny obowiązek to mieć talent i zachwycić widzów (i jurorów).
A nagrody? Już są. A będzie być może więcej. A jakie? Ale to już słodka tajemnica organizatora, któremu kryzys nie straszny. Więc, jeśli dopiszą chętni, którzy są jedynym uzasadnieniem całego konkursu wymyślonego przez chłopaków z ZSP nr 1 – może będzie i czwarty „szał” – za rok.
PS. Organizatorzy zapewniają , to co mają: scenę, oświetlenie, nagłośnienie – potrzebujesz więcej? Przyjdź, powiedz albo… załatw sobie sam.

Reklamy