Świąteczny Turniej

Dyrektor Zespołu Szkół w Pilicy zaprosił drużynę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jaworznie na Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. Bój toczył ię o Puchar Dyrektora delegatury w Sosnowcu mgr Grzegorza Raczka i Dyrektora Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu ks. dr Michała Bordy. Zawody zostały zorganizowane w dniu 23.01.13 (środa). Na początku odbyło się losowanie kto z kim zagra. Oto pary, które zostały wylosowane:
1.ZSP1 Jaworzno- ZSO Pilica
2.ZSEl S-ec- ZSSportowych Dąbrowa Górnicza
3.ZSEl. S-ec- ZSP1 Jaworzno
4.ZSO Pilica- ZSSportowych Dąbrowa Górnicza
Nasza kadra występowała w składzie:
1.Golonek Mateusz Nr11
2.Bodziony Łukasz 10
3.Guja Krzysztof  9
4.Lis Bartłomiej 4
5.Patucha Patryk 7
6.Szuba Damian 2
7.Woskowicz Szymon 3
8.Zawada Kamil 8
Wraz z zawodnikami przyjechali opiekunowie wychowania fizycznego. Nasze chłopaki rozegrali dwa mecze. Pierwszy mecz niestety źle się dla nas skończył, przegraliśmy 2:0 w setach. W drugim meczu poszło nam znacznie lepiej, zawodnicy się zmobilizowali i pokazali się z dużo lepszej strony, przez co zdominowali rywala 2:0 w setach. Nasza szkoła znalazła się na podium na trzecim miejscu w turnieju. A oto wyniki całych zawodów:
1miejsce  ZSSportowych Dąbrowa Górnicza
2miejsce  ZSO Pilica
3miejsce  ZSP1 Jaworzno
4 miejsce  ZSEl. S-ec
Zawody odbyły się na Sali gimnastycznej ZSO Pilica. Sala miała profesjonalne boisko i posiada miejsca siedzące dla widzów. Pomimo przejechanych aż 100km, nie wróciliśmy do domu z pustymi rękami.

Krzysztof Pituła

Reklamy