Życie z pasją – jak wciąż kochać zawód nauczyciela

Prawie 1500 nauczycieli w jeden dzień! Właśnie tak popularny jest najnowszy kurs internetowy odświeżonej platformy e-learningowej Wydawnictwa Operon.

Zainaugurowany w tym tygodniu serwis powstał z połączenia dotychczasowych szkoleń – popularnej i lubianej Akademii ORTOGRAFFITI – z ofertą skierowaną do nauczycieli wszystkich poziomów edukacji.

Z okazji premiery dla wszystkich chętnych – zarówno tych, którzy już znają i cenią szkolenia wydawnictwa Operon, jak i tych, którzy jeszcze w żadnym z nich nie brali udziału – została przygotowana niespodzianka. Jest to wyjątkowy kurs przygotowany przez Iwonę Majewską-Opiełkę , prekursorkę ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Szkolenie „Życie z pasją – jak wciąż kochać zawód nauczyciela” jest całkowicie bezpłatne i adresowane do wszystkich nauczycieli oraz specjalistów szkolnych. Kurs rozpocznie się 8 marca. Zapisy już są przyjmowane.

Natomiast od 9 marca można się zgłaszać na kolejne edycje dotychczasowych kursów oraz na zupełnie nowe, których tematyka z pewnością Państwa zainteresuje.

Szczegółowe informacje na temat kursów znajdują się na stronie www.kursy.operon.pl oraz pod adresem www.akademiaortograffiti.pl.

Reklamy