Próbna Matura z Operonem raz jeszcze. Dodatkowa szansa dla zdających chemię

probna_matura_z_operonem_raz_jeszcze_dodatkowa_szansa_dla_zdajacych_chemie_news_top_imageWydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON oraz Polskie Towarzystwo Chemiczne – oddział Gdańsk zapraszają tegorocznych maturzystów do wzięcia udziału w Próbnej Maturze z chemii.

PTChem – oddział Gdańsk wraz z OPERONEM przygotowały arkusze maturalne. 13 kwietnia br. na auli Wydziału Chemii UG po raz pierwszy odbędzie się próbny egzamin maturalny z chemii w zakresie rozszerzonym.

Matura rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa przepisowe 2,5 godziny. Po krótkiej przerwie organizatorzy omówią rozwiązanie każdego zadania krok po kroku oraz przedstawią odpowiedzi w systemie oceniania holistycznego.

Maksymalna liczba uczestników tegorocznej matury to 100 osób. O uczestnictwie decyduje więc kolejność zgłoszeń. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony:

http://www.ptch.chem.univ.gda.pl/files/zgloszenie.doc

Wszystkim zainteresowanym, którzy nie będą mogli wziąć udziału w Próbnej Maturze z Chemii, Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON w połowie kwietnia udostępni na swojej stronie internetowej arkusze i rozwiązania Próbnej Matury z PTChem i OPERONEM.

Reklamy