Zakończenie roku szkolnego

1Nadeszły długo oczekiwane wakacje. W naszej szkole uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego odbyła się o godzinie 10:00. Na salę gimnastyczną przybyli nauczyciele i uczniowie, a wszyscy w dobrych nastrojach.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i zaśpiewaniu Hymnu Państwowego głos przejęła Pani Dyrektor Halina Jarczyk. Podsumowała osiągnięcia uczniów, tych najlepszych nagrodziła dyplomami wraz z ciekawymi książkami ufundowanymi przez Radę Rodziców ZSP 1. Pochwałę wraz dyplomem otrzymali również wybrani nauczyciele, którzy wykonywali swoją pracę najsolidniej.

Pani przewodnicząca Rady Rodziców ZSP 1 wręczyła w upominek w ręce Pani Dyrektor za udaną współpracę i podziękowała za trud włożony w wychowanie nas, uczniów.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna, w której swój utwór zaprezentował Karol Kudrej, później usłyszeliśmy znany już nam głos Karoliny Buczek, która zaśpiewała do tekstów Juliana Tuwima. Na koniec wystąpił duet w/w uczniów z ze swoim repertuarem. Całą akademię prowadziła Dagmara Helbin.

Głos zabrała jeszcze Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim zgromadzonym zdrowych i pogodnych wakacji. Oraz podziękowała wszystkim, którzy brali czynny udział w organizacji akademii.

Gromkimi brawami pożegnaliśmy księży – ks. Łukasza Małkiewicza i ks. Zenona Ptaka, którzy już niestety nie będą uczyć nas w przyszłym roku szkolnym.

Po zakończeniu akademii udaliśmy się wszyscy do sal, gdzie zostały nam wręczone świadectwa.

Agnieszka Frytek

2

3

4

5

6

7

8

Reklamy