Ani Mru Mru w Jaworznie

15 listopada 2013 roku Jaworzno odwiedził ze swoim nowym programem kabaret Ani Mru Mru. Wystąpił on w Domu Kultury w Jeleniu, przy ulicy Wiosny Ludów 1.

Kabaret miał w tym wyjątkowym dniu aż dwa przedstawienia, o godzinie 17:30 i 20:00. Pomimo wysokiej ceny biletu publiczność nie zawiodła. Podczas każdego występu sala była wypełniona aż po same brzegi.

Ani Mru Mru w pełnym składzie (Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek) nie zawiódł swoich widzów i rozbawił do łez, odgrywając kilkanaście czołowych skeczów. Nie obyło się również bez autorskiej premiery Michała Wójcika, którą przez całe spotkanie próbował przedstawić. Nie pozwalali mu na to jego koledzy, gdyż uważali to za całkowicie bezsensowne i nieśmieszne. Dzięki takiemu postępowaniu przykuli uwagę i zainteresowanie publiczności, każdy czekał na to, co się wydarzy. Panu Michałowi udało się to dopiero pod koniec, jego solowy występ był świetny i pokazał cały swój kunszt aktorski. Bez względu na wiek widzowie byli zadowoleni.

Przedstawienie było bardzo udane, sala żegnała kabareciarzy wielkimi brawami, a po wszystkim można było zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autograf. Panowie z kabaretu to bardzo życzliwi i przyjacielscy ludzie, pomimo zmęczenia odpowiadali na pytania i z każdym, kto chciał z nimi porozmawiać, spędzali trochę czasu. Nawet  w prywatnej rozmowie żartowali z fanami.

Był to dobry czas, wesoły, wart poświęcenia czasu i pieniędzy. Uczestnictwo w kabarecie było bardzo dobrym rozpoczęciem weekendu.

Mateusz Jamróz

Reklamy