IV Szału nié ma – wyniki eliminacji

Eliminacje IV konkursu talentów „Szału nié ma” zostały rozegrane na dobrym poziomie. Tak oceniło Jury w składzie Emila i Aleksander Tura (zbieżność nazwisk bynajmniej nieprzypadkowa), Marian Folga i Renata Gacek – w roli eksperta muzycznego.Do turnieju zgłosiło się siedemnaście „pomiotów wykonawczych” czyli czternaścioro solistów, dwa duety i jeden siedmioosobowy zespół taneczny. Najwięcej było śpiewaków, ale pokazano również inne talenty – rysunkowe, muzyczne (gitara, pianino, saksofony) a nawet kiedyś niezwykle popularną w Polsce grę w zośkę.

Nie wszyscy zgłoszeni do udziału wystąpili – najbardziej żal przedszkolaczki, która była , w obecna w MDK, lecz tak się zestresowała, że niestety na scenę nie wyszła. A szkoda…

 Do finału, który odbędzie się 1 lutego o godz. 11 w Młodzieżowym Domu Kultury w salce audiowizualnej, jurorzy wytypowali dziewięcioro wykonawców:

1. Korczyk Wiktoria –  szkoła podstawowa – muzyka + rysunek

2. Buczek Karolina – szkoła ponadgimnazjalna – śpiew

3. Paszcza Karolina – szkoła podstawowa – śpiew

4. Rapacz Dominika – szkoła podstawowa – śpiew

5. Kuśnierczyk JędrzejRusinek Tobiasz – szkoła podstawowa – duet saksofonowy

6. Zespół DNA – szkoła podstawowa – taniec

7. Natalia i Weronika – szkoła podstawowa – śpiew

8. Gąsior Rafał – szkoła ponadgimnazjalna – gitara

9. Nowak Paweł – dorosły-  footbag

Zgodnie z regulaminem konkursu:  „Decyzja jury jest ostateczna, niepodważalna i nie podlega dyskusji”, bowiem na nią był czas w trakcie pokazów. Każdą prezentację jurorzy oceniali na bieżąco, w obecności uczestników. Co więcej – organizator konkursu, Zbigniew Adamczyk, zachęcił, by wykonawcy odpowiadali na zarzuty, jeśli takie się pojawiały, wyjaśnili swoje potknięcia. Kto tego nie zrobił – niech zamilknie i żałuje, że ma spóźniony refleks.

Dodatkowo na łamach portalu Moje Jaworzno można zobaczyć fragmenty występów i zagłosować, wybierając własnego kandydata do Nagrody Publiczności.

Wszystkich, którzy chcą się zabawić i zobaczyć, jakie w Jaworznie rosną talenty organizatorzy zapraszają na finał. Wstęp bezpłatny!

Prowadzącymi byli: Karolina Buczek i Paweł Drabik.

4szał01

4szał02

4szał03

4szał04

4szał05

4szał06

4szał07

4szał08

4szał09

4szał10

4szał11

4szał12

4szał13

4szał14

4szał15

4szał16

4szał17

4szał18

4szał19

4szał21

Reklamy