Sport w Katowicach

Z okazji dnia sportu zostaliśmy zaproszeni po raz 7 na kolejne obchody jak co roku tej imprezy, które odbyły się 14.06.2014.

W pierwszej kolejności pojechaliśmy na turniej piłki nożnej na MOSiR Katowice – Ośrodek Sportowy Słowian w składzie: Robert Seruga 3l, Damian Mróz 2l, Marcin Król 1l, Łukasz Górski 2l, Piotr Kulawik 2l. W ośrodku jest basen, siłownia, boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i kort tenisowy. Tutaj zdobyliśmy 3 miejsce.

Druga część imprezy odbywała się w głównym budynku szkoły Politechniki Śląskiej przy ul. Krasickiego. Po przyjeździe na teren Politechniki zabraliśmy się do kolejnych rywalizacji, ukończyliśmy z wyróżnieniem na siłowni, udało się zdobyć podium, które nam zapewnił Robert Seruga 3l (3 miejsce), w darth, czyli lotki za odpowiednia liczbę uzyskanych punktów w ramach nagrody dostawało się talon na kiełbaski.

Wyjazd możemy uznać za udany, ponieważ udało nam się zdobyć dwa razy podium co ucieszyło naszych nauczycieli wf . Można było też zwiedzić wszystkie sale wykładowe uczelni. Dostaliśmy również zaproszenie na kolejny rok od dyrektora katedry w-f pana mgr Andrzeja Walas.

Krzysztof Pituła

1

2

3

Reklamy