Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dla uczniów bardzo radosny dzień, rozpaczać mogą tylko Ci, którzy nie zdali do następnej klasy.

W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, na której pani dyrektor mgr inż. Halina Jarczyk wyczytała najlepszych uczniów, którzy zostali nagrodzeni na Dniu Przyjaciół Szkoły oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i książkę jako nagrodę.

Została zaproszona pani Joanna Wójtowicz przedstawicielka Centrum Edukacji Zawodowej CARGO, która jest kierownikiem projektu Tech Job realizowanego w naszej szkole. Wręczyła ona certyfikaty uczestnikom kursów.

Pan Tomasz Łakomski dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie wręczył certyfikaty ukończenia kursu projektowania CAD z projektu Profestrada, uczniom którzy nie byli na uroczystości w środę. Przybliżył również wszystkim zgromadzonym czego dotyczył kurs oraz powiedział jak takie doświadczenie może się przydać w czasie poszukiwania pracy.

Anna Ciurla zaśpiewała utwór „Boso” zespołu Zakopower.

Na koniec pokazano nam prezentacje z praktyk zagranicznych, które odbywały się w Hiszpanii, we Włoszech oraz w Niemczech.

Akademię przygotowała pani Anita Marcisz, prowadzącymi byli Kamila Dziurdzikowska i Paweł Drabik.

Paweł Drabik

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Reklamy