Jarmark Bożonarodzeniowy 2014

Od kilku lat jaworznicką tradycją jest Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany na Rynku. W tym roku impreza rozpoczęła się 17 i trwać będzie do 21 grudnia. Pierwszego dnia rynek zarezerwowany został dla placówek oświatowych i stowarzyszeń.

Nasza szkoła również wzięła udział w tym wydarzeniu, jednak w nieco odmiennej formie niż w latach poprzednich. W tym roku postanowiliśmy poszerzyć nasze działania i opatrzyć je hasłem „Podaruj święta braciom mniejszym”. Dlatego też na naszym stoisku dostępna była karma, którą można było przekazać na rzecz podopiecznych Fundacji Koty z „Kociej”. Za każdą przekazaną sztukę darczyńca otrzymywał od nas świąteczny upominek – wykonaną przez uczniów figurkę aniołka, fantazyjnie pomalowanego na świąteczne kolory.

Jednocześnie, dzięki uprzejmości Dyrektora Muzeum Miasta Jaworzna pana Przemysława Dudzika, w sali głównej muzeum budowaliśmy domki dla kotów, które również przekażemy Fundacji Koty z „Kociej”. Należy dodać, że podczas pracy uczniowie użyli takich materiałów jak: skrzynki drewniane, styropian, koc termiczny, plandeki, wszystko po to, by koty były dobrze chronione przed zimnem i wilgocią. Młodzi budowlańcy wykonali zadanie wzorowo. Nad całą akcją czuwali opiekunowie samorządu uczniowskiego: p. Dominika Ratajczyk oraz p. Izabela Woźnica.

Wszystkim mieszkańcom Jaworzna, którzy zechcieli nas wesprzeć i przekazali datki, bardzo gorąco dziękujemy w imieniu własnym oraz Fundacji Koty z „Kociej”.

Zobacz również

Samorząd Szkolny ZSP nr 3

foto_001

foto_002

foto_003

foto_004

foto_005

foto_006

foto_007

foto_008

foto_009

foto_010

foto_011

foto_012

foto_013

Reklamy